The best of 2017. Akcesoria i gadżety elektroniczne

Przebiliśmy się przez stosy produktów i wybraliśmy najciekawsze. Te akcesoria znalazły się w podsumowaniu przebojów sezonu 2017.Rowerowe akcesoria i gadżety elektroniczne

 

LEZYNE MICRO C GPS (zdjęcie otwierające)


Wszechstronny gadżet na nadgarstek. Za pomocą bluetooth albo ANT+ można podłączyć różne rowerowe czujniki. GPS i Glonass gwarantują dokładne ustalenie miejsca pobytu w każdym momencie.

 

 

 

 

 

 

 

DOUCHEBAGS TRAIL


Douchebag to nie tyle kosmetyczka w nadnaturalnym rozmiarze, ile najnowsza torba podróżna do transportu rowerów MTB norweskich specjalistów od opakowań sprzętu sportowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SILCA T-RATCHET & TI-TORQUE


Grzechotka, narzędzie z uchwytem w kształcie litery T i śrubokręt. Szlachetnie wykończone narzędzie Silki oferuje liczne, sprytne funkcje, a dzięki czerwonej przedłużce zmienia się w klucz dynamometryczny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIKE YOKE TRIGGY


Dzięki DeHy, za pomocą ergonomicznej dźwigni Bike Yoke, można sterować także Reverbem, standardowo obsługiwanym hydraulicznie. Jak dotąd system był dostępny wyłącznie do sztyc mechanicznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FALK TIGER BLU


Falk dołożył do modelu Tiger moduł bluetooth, tym samym za pośrednictwem smartfonu ma się dostęp do ponad 100 000 tras. W słuchawkach można zaś usłyszeć wskazówki nawigacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

STAŁY KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY PEDROSA


Dzięki na stałe ustawionym momentom dynamometrycznym (4, 5 lub 6 Nm) poręczny klucz w kształcie litery T z magnetycznym zabezpieczeniem końcówek pozwala zapobiegać przekręceniu śrub w karbonowych komponentach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIRZMAN M-TORQUE RANGER


Karbonowe części wymagają właściwych momentów dokręcających. Po to właśnie Birzman stworzył narzędzie M‑Torque Ranger z kluczem o sile 5 Nm i wymiennymi końcówkami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKS RIDEAIR


Walcząc z wyrzucaniem nabojów do śmieci, SKS stworzył pierwszy kartusz, który można napełnić ponownie. Torpeda o wadze 350 gramów może być napełniana w domu za pomocą stojącej pompki do ciśnienia 14 barów.

 

 

 

Produkty znalazły się wśród najciekawszych nowości sezonu 2017. Zostały ujęte w podsumowaniu targów EUROBIKE z jesieni 2016. Tekst "Najlepsze części 2017" po raz pierwszy ukazał się na łamach wydania nr 10/2016 Magazynu BIKE, w wersji elektronicznej do kupienia TU.

 

Komentarze do artykułu