SYNTACE P6 HIFLEX

P6 Hiflex z oferty mistrza Syntace Jo Kliebera jeszcze raz okazał się klasowym prymusem. Żadna inna sztyca nie jest równie prosta w obsłudze, nie oferuje równie dużego zakresu regulacji i nie ma podobnie dużych rezerw wytrzymałości. Bike poleca!SYNTACE P6 HIFLEX

Piękne uzupełnienie to wysokie momenty dokręcające, które są dozwolone, bo znoszą je zarówno rurka, jak i jarzmo, a pomagają uniknąć błędów w użytkowaniu. Hiflex, który jako jeden z pierwszych podjął temat tłumienia wibracji, naprawdę wyróżnia się wysokim poziomem komfortu. Wszystko to sprawia, że sztyca zasłużyła na zwycięstwo i jest bez ograniczeń godna polecenia, od maratonów do all mountain i do każdej wagi użytkownika.

 

 

 

CENA 1110 zł 

INFO syntace.de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Ocena BIKE jest niezależna od ceny. Oceny BIKE: super, bardzo dobra, dobra, dostateczna, mierna, niedostateczna. Na ocenę BIKE składają się kryteria: wytrzymałości (25%), zachowania w trakcie powstania usterki (25%), komfortu (30%), obsługi (10%) i masy (10%). Przy ocenie uwzględniany był egzemplarz, który uległ uszkodzeniu najwcześniej.

 

 

Powrót do Artykułu

Komentarze do artykułu