SCHMOLKE SL

Ręcznie wykonana w Konstancji Schmolke SL pokazuje, czego jest w stanie dokonać naprawdę odchudzony egzemplarz. Ze swoją masą 135 g, przy długości 400 mm, zostawia konkurencję daleko w tyle.SCHMOLKE SL

Za sprawą niskiej wagi trzeba się pogodzić z trudniejszą obsługą. Rozbudowane jarzemko pozwala na niewielki zakres regulacji do przodu i do tyłu. Poza tym zakres, gdzie sztyca może być chwytana w rurze podsiodłowej, ograniczony jest do ok. 7 cm. Koniecznie trzeba zamówić pasującą długość. Nawet jeśli egzemplarz testowy spełnił wymagania normy ISO, stosunkowo szybko poległ w teście BIKE/Zedler. Ekstremalnie lekki model jest w związku z tym godny polecenia przede wszystkim lekkim użytkownikom.

 

 

CENA 1540 zł

INFO  schmolke‑carbon.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Ocena BIKE jest niezależna od ceny. Oceny BIKE: super, bardzo dobra, dobra, dostateczna, mierna, niedostateczna. Na ocenę BIKE składają się kryteria: wytrzymałości (25%), zachowania w trakcie powstania usterki (25%), komfortu (30%), obsługi (10%) i masy (10%). Przy ocenie uwzględniany był egzemplarz, który uległ uszkodzeniu najwcześniej.

 

 

Powrót do Artykułu

Komentarze do artykułu