RITCHEY WCS CARBON LINK FLEXLOGIC

Sztyca Ritcheya to solidny zawodnik, trzeba tylko przetrwać pierwszy montaż – jedyne w swoim rodzaju mocowanie siodła dwiema śrubami z półokrągłą główką sztycy nie jest zbyt wygodne.RITCHEY WCS CARBON LINK FLEXLOGIC

Do montażu siodła chciałoby się mieć trzecią rękę, a kąt ustawienia pozostaje stały, dopiero gdy osiągniemy niemal maksymalny moment dokręcający (16 Nm!). Za to zakres regulacji siodła jest bardzo duży. Przewaga komfortu w porównaniu z aluminiowymi sztycami jest wyraźnie widoczna, chroni jadącego na długich odcinkach pedałowania. W teście zmęczeniowym Zedlera sztyca pękła (późno), ale w sposób nieproblematyczny od strony technicznej, powstała rysa w dolnej części płyty jarzma. Ze względu na dostępność testowaliśmy długość 350 mm, ale jest też wariant 400 mm.

 

 

CENA 183 zł 

INFO ritcheylogic.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Ocena BIKE jest niezależna od ceny. Oceny BIKE: super, bardzo dobra, dobra, dostateczna, mierna, niedostateczna. Na ocenę BIKE składają się kryteria: wytrzymałości (25%), zachowania w trakcie powstania usterki (25%), komfortu (30%), obsługi (10%) i masy (10%). Przy ocenie uwzględniany był egzemplarz, który uległ uszkodzeniu najwcześniej.

 

 

Powrót do Artykułu

Komentarze do artykułu