CANYON S25 VCLS

W rowerach szosowych sztyca „resorowa” dostępna jest od wielu lat, od 2015 także w góralach. Żadna inna w praktyce, jak i w laboratorium, nie okazała się równie komfortowa.CANYON S25 VCLS

Z dobrze zdefiniowaną elastycznością nie tylko oferuje maksimum tłumienia wibracji, ale działa niemal jak miniamortyzacja. Krytyka dotyczy obsługi, do montażu siodła trzeba rozłożyć główkę, a do ustawienia kąta siodła sztycę wyjąć z ramy. Przy badaniu wytrzymałości w laboratorium zawsze wcześnie i w tym samym miejscu powstawała w jarzemku rysa, która jednak z punktu widzenia bezpieczeństwa nie sprawia problemu i jest łatwa do rozpoznania. Dzięki temu zachowanie uszkodzonej jest „przyjazne”. Po wymianie jarzma sztyca przeszła test bez problemu. Niewiele zabrakło do oceny wyższej.

 

 

CENA 1100 zł 

INFO canyon.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Ocena BIKE jest niezależna od ceny. Oceny BIKE: super, bardzo dobra, dobra, dostateczna, mierna, niedostateczna. Na ocenę BIKE składają się kryteria: wytrzymałości (25%), zachowania w trakcie powstania usterki (25%), komfortu (30%), obsługi (10%) i masy (10%). Przy ocenie uwzględniany był egzemplarz, który uległ uszkodzeniu najwcześniej.

 

 

Powrót do Artykułu

Komentarze do artykułu