Home Imprezy Zapowiedzi „Kross MTB Race” w ramach Akademickich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim

„Kross MTB Race” w ramach Akademickich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim

0
307

Wzorem minionych lat rywalizacja w kolarstwie akademickim odbędzie się w Jeleniej Górze na trasie wyznaczonej przez Maję Włoszczowską (KROSS Racing Team), jednej z najtrudniejszych tras w kraju. Na potrzeby studenckiej rywalizacji runda wyścigowa będzie ułatwiona i przebiegnie niemalże identycznie jak w 2015 roku. Po raz kolejny też w ramach imprezy zorganizowany zostanie wyścig dodatkowy, czyli „Kross MTB Race”.

"Jest nam niezmiernie miło, że marka Kross zdecydowała się wspierać nasze mistrzostwa" – mówi Grzegorz Miedziński, główny organizator imprezy. "Z roku na rok staramy się rozwijać imprezę i podejmować nowe wyzwania, tym bardziej cieszy fakt podjęcia współpracy z firmą będącą liderem rynku" – podsumowuje Miedziński.

W wyścigu dodatkowym mogą wystartować wszyscy chętni, bez względu na przynależność klubową. Z racji wpisania zawodów do kalendarza DZKol mogą w nich rywalizować także licencjonowani kolarze. Nie mogą zaś brać udziału w „Kross MTB Race” studenci startujący tego samego dnia w Mistrzostwach.
Przewidziano podział na kategorie wiekowe: junior, u-23, elita, masters.
Rejestracji można dokonać za pomocą formularza. Regulamin wyścigu dostępny jest na stronie.

Zawody odbędą się w sobotę 28 maja 2016 bezpośrednio po zakończeniu wyścigu indywidualnego na czas mężczyzn, czyli ok. godz. 13.00. Kto ma wątpliwości, czy pojawić się w Jeleniej Górze, powinien obejrzeć relację z 2015 roku.
 
Więcej informacji:
www.amp-mtb.pl
www.facebook.com/AkademickieMistrzostwaPolskiMTB

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »